5117091
Hakkımızda
Türkiye'nin en çok tercih edilen online Eticaret mağazası olmaya aday ve iddialı vamelya.com, dünyaca ünlü  markalarını kullanıcılarına gururla sunar.
 
Koşulsuz Müşteri memnuniyeti, sınırsız müşteri hizmeti, internette rahat ve güvenli alışveriş kolaylığı ve en uygun fiyatları müşterilerine sunmayı amaç edinmiş olan vamelya.com'da hepsi %100 orijinal ve çok ceşitli kozmetik ürünü bulunmaktadır. Ürün portföyümüzü genişletmek ve sizlere daha geniş ürün yelpazesi sunmak için kalite politikamızdan ödün vermeden araştırmalarımıza devam etmekteyiz.
 
Müşterilerimizin ürün kalitesinde ve orjinalliğinde tereddüt etmeyecekleri güvenli bir sistem ve alt yapı kurduk. Arka planda da sistemli ve dürüst çalışma ilkelerine bağlı bir yapı ile ve stoklu ürünlerimiz ile sizlere kaliteli ve keyifli bir alışveriş yapacağınız  tamamen sizlere ait olan vamelya.com'u sunmaktan gururluyuz. Yapacağınız her alışverişi büyük bir keyfe dönüştüreceğimizden ve sizlere bol bol hediyeler dağıtarak Türkiye'de bir ilk ve tek olacağımızdan eminiz ve iddialıyız.
 
Saygılarımızla;
vamelya.com